Dentální pochoutky Cheesebone

Pamlsek plný minerálů, který zároveň zabaví na několik hodin? My jsme objevili zázrak v podobě dentální pochoutky Cheesebone!

Trvalo dlouho, než jsme narazili na dentální pamlsek s přírodním složením, který by opravdu fungoval a naše chlupáče zabavil. Naštěstí jsme objevili tradiční výrobek z kvalitního belgického mléka, vysušený do podoby extra tvrdého pamlsku, perfektního pro dutinu ústní všech čtyřnohých parťáků. 

Dentální pochoutka Cheesebone je bohatá na bílkoviny, vápník a další důležité živiny pro zdravý vývoj vašeho mazlíčka. Za zmínku rovněž stojí, že je bez lepku a obsahuje minimální množství laktózy, takže sedí i většině intolerantním a alergickým pejskům. Pokud máte navíc doma citlivky jako my, oceníte i fakt, že jsou bez zápachu a během olizování/okusování nevytváří nepříjemný nepořádek.

U nás v Tamer shopu si můžete vybrat z velikostí od S do XL, díky čemuž si na své přijdou nejmenší i největší psí plemena.

A víte, co je nejlepší?  Dentální pochoutka Cheesebone pro psy je tak senzační, že ji vaši chlupáči nebudou chtít pustit z tlamy! Takže si můžete odejít z domu klidně na pár hodin, aniž by si toho kdokoli všiml.

 

TIP: Hledáte-li kvalitní pamlsky s vysokým obsahem masa, podívejte se do kategorie Pamlsky! Za sebe můžeme doporučit jednoznačné cokoli ze sušeného masa, ale na výběr je tam tolik dobrot, že si na své přijdou i ty největší vybíravky.

Nejprodávanější

Dentální pochoutka CheeseBone
 
od 129 Kč
1 položek celkem
Dentální pochoutka CheeseBone
od 129 Kč

Objevte dokonalý pamlsek pro vašeho pejska. Dentální pochoutku CheeseBone, která spojuje přírodní chutě a vysokou výživovou hodnotu. Tato originální dobrota je inspirovaná...

34920
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.