GPS lokátory

Bezpečí pro pejska i okolí. S GPS lokátorem budete mít přehled.

Máte doma útěkáře? Nebo jen chcete udělat něco navíc pro svůj dobrý pocit a mít přehled, kde se váš psí společník pohybuje? Pořiďte mu GPS tracker pro psa. Díky němu svého pejska rychle najdete a můžete jej sledovat živě.

GPS lokátory však nejsou určeny jen pro chronické tuláky, kteří rádi skulinkou v plotu opustí zahradu. Jsou vhodné i pro psy, u kterých chcete sledovat a zvýšit aktivitu. Díky aplikaci vidíte praktické informace, které vám pomohou upravit pravidelný pohyb vašeho chlupáče a zlepšit tak jeho kondici.V aplikaci lze sledovat nejen aktivitu vašeho psího miláčka, ale dokonce i psích kamarádů z vašeho okolí. GPS lokátor stačí připnout k obojku.

Proč pejskovi opatřit GPS lokátor? Důvodem by neměla být jen obava, že se při útěku může něco stát vašemu chlupatému miláčkovi. Z důvodu odpovědnosti za psího parťáka budete mít přehled a jistotu za všech okolností. 

 

Nejprodávanější

1 položek celkem
trnja4 web 1 1 (1)
1 190 Kč

Klid a jistota s předplatným již od 100 Kč / měsíc  Režim ŽIVÉHO SLEDOVÁNÍ: aktualizace polohy každé 2 – 3 sekundy  Historie a sdílení polohy  Nastavení...

TRNJADB
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.