Zpomalovací misky

Sdílíte domácnost a miláčkem, který se při krmení změní v ďábelské prasátko? My vám naprosto rozumíme, a naštěstí víme, jak si s divokými hltači poradit!

Mít doma vášnivého jedlíka je na jednu stranu krásná věc. Člověk otevře suché/mokré krmení, chlupáč jen nadšeně přiběhne, vrtí ocasem a než se miska dotkne země, je už polovina krmení pryč. Na druhou stranu právě takové divoké pojídání stravy může přinést celou řadu problémů.

Díky zpomalovací misce můžete předejít nadýmání, špatnému trávení a v některých případech dokonce vdechnutí potravy (ano, někteří chlupáči hltají tak moc, že se může strava dostat do dýchacích cest). Protihltací miska pro psa však může sekundárně snížit i riziko nadváhy. Rychlé hltání stravy často vede mylně majitele k tomu, že jejich chlupáč hladoví a potřebuje porci navíc. Díky tomu do svého těla dostane přebytečné množství kalorií, které může ve výsledku vést právě k riziku obezity.

Zpomalovací miska pro psy dokáže vyřešit všechny výše uvedené problémy. Navíc je tento způsob dávkování zábavný a chlupáče dokáže zaměstnat na pěkných pár poctivých minut. Vylizování jídla také pomáhá navodit pocit štěstí, jelikož se při lízání pejskům vyplavují do těla endorfiny.

A jakou misku vybrat? Na webu jich máme hned několik. Pokud váš čtyřnohý parťák nemá s protihltací miskou žádnou zkušenost, vyberte jednodušší vzor, aby s dolováním potravy neměl tolik práce. Jakmile však pochopí systém, pořiďte mu složitější a členitější vzory.

TIP: Zamilovali jste si zpomalovací misky? Tak výborně! Podívejte se i na naše lízací podložky. Ty jsou jako stvořené pro každého nadšeného jedlíka.

Nejprodávanější

4 položek celkem
9349785000265 SD6009CY LickiMat Slodog Cyan (1)
399 Kč

Zpomalovací miska LickiMat Slodog větší miska- 28 x 36 cm hlubší čtverečkový vzor vyrobeno z tvrdého plastu vhodné jako zpomalovací miska pro hltavé a...

SD6009GN
9349785000302 LM3001GN DR LickiMat Slomo Dog Green (1)
339 Kč

Zpomalovací miska LickiMat Slomo 2v1 zpomalovací miska a lízací podložka  větší miska- 28 x 36 cm hlubší čtverečkový vzor vyrobeno z tvrdého...

LM3001GR
etray 5 color
469 Kč

Senzorická miska – připravte svému pejskovi pestrou svačinku, nebo večeři. Díky členitosti připravíte jídlo pestré a rozmanité, které bude vypadat opravdu lákavě. Může být...

26080
SodaPup Senzorická miska Včelí plástev
579 Kč

Senzorická miska – připravte svému pejskovi pestrou svačinku, nebo večeři. Díky členitosti připravíte jídlo pestré a rozmanité, které bude vypadat opravdu lákavě. Může být...

26325
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.