SodaPup Pneumatika, super odolná nylonová žvýkací hračka pro psy

Kód: 26448
349 Kč 288 Kč bez DPH
Skladem

Tato nylonová žvýkací hračka je jako nezkrotný, nesmrtelný superhrdina mezi hračkami pro psy. Jako bychom vám představovali Achilla v řecké mytologii - silný, vytrvalý a téměř nesmrtelný. Představujeme vám vysoce odolnou a trvanlivou nylonovou žvýkací hračku! Je určená pro ty nejextrémnější žvýkaly! Vyrobena z tvrdého nylonového materiálu, který pes může okusovat. Tato nylonová hračka je ideální pro psy, kteří mají silnou žvýkací potřebu. Poskytne jim dlouhotrvající zábavu a uspokojí jejich přirozené instinkty.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nylonová hračka je zdravotně nezávadná a bezpečná pro vašeho psa. Výstupky na hračce pomáhají mechanicky čistit chrup a podporují zdraví zubů a dásní.

Nicméně, je důležité si uvědomit, že s postupem času může nylonová hračka opotřebovat a na její povrchu se mohou objevit ostré hrany. Proto je nutné pravidelně kontrolovat stav hračky a odstranit nůžkami případné výstupky, které by pes mohl sníst.

Materiál – pevný, kvalitní, BPA Free = nezávadný

Že mohou být psí hračky z Nylonu? Ano, a jsou pořádně tvrdé, zdravotně nezávadné a velmi odolné. Zároveň jsou pro vašeho psa i bezpečným předmětem žvýkacích hrátek i pravidelné zubní hygieny. Materiál je vhodný jak pro štěňata, tak dospělé psy.

Vyrobeno v USA

SodaPup je čistě americká značka, která si zakládá na domácí výrobě. Všechny produkty mají velmi přísné standardy kvality a zdravotní nezávadnosti. Firma si zároveň zakládá na udržitelnosti životního prostředí a kvalitním ohodnocení práce, což velmi rádi podpoříme.

Originální design

Je libo netopýra (není z Wuhanu),růžovou kost nebo hot dog? Možná je vašemu psovi jedno, co bude do aleluja kousat, ale buďme upřímní, na tu hračku se budete doma dívat taky. Tyhle produkty mají navíc dlouhou výdrž, takže se na ně budete dívat v ideálním případě hodně dlouho.

Nenechávat o samotě

Hračka je velmi odolná a vydrží i opravdu extrémního žvýkala. Vždy je ale nutné mít vašeho psa pod kontrolou. Nikdy nevíte, jak moc kreativního tvora doma máte a co všechno s hračkou dokáže provést. Opotřebené nebo poškozené hračky vyměňte. Hračky by pes neměl jíst, proto pokud se mu povede jí sníst celou nebo její kus, doporučujeme návštěvu veterináře.

Jak hračka uspokojuje potřeby

Žvýkání je pro psa zábava i odbourávač stresu. Štěňata můžou v době přezubování kousat i něco jiného, než vaší ruku, u dospělých psů zas žvýkání zastává i funkci zubního kartáčku. Navíc si tím pes udržuje své žvýkací svaly pěkně v kondici.

 

Pozor ale ať z vašeho psa neuděláte žvýkacího narkomana, u některých psů se může jednat vyloženě o obsesi, případně o znak, že něco může být zdravotně v nepořádku. Zejména pokud si pes vykusuje části těla, pak rozhodně doporučujeme návštěvu veterináře.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.