ALAVIS™ Sanicell 60 cps

Kód: 09009
Akce
Značka: Alavis
590 Kč –10 %
alavis sanicell box
590 Kč –10 % 531 Kč 474 Kč bez DPH
Skladem

Přípravek na regeneraci jater, podporu imunity a pro podporu léčby nádorových onemocnění. Vhodný také jako doplněk při léčbě močových kamenů. 

Velikost balení: 60 kapslí 

Detailní informace

Detailní popis produktu

NYNÍ NOVÉ SLOŽENÍ – OBOHACENO O VITAMIN C A SELEN 

Na regeneraci jater, podporu imunity a pro podporu léčby nádorů 

Sanicell™ je patentovaná směs Inositolu, IP6 (inositolhexa­fosfátu) a Ca2+-Mg2+, které se ve svém pozitivním účinku vzájemně doplňují, přičemž je tato směs obohacena o vitamin C a selen. Hlavní význam těchto látek je v posílení imunity organismu, zvýšení ochrany před nádorovými onemocněními a ve významné antioxidační a detoxikační kapacitě. 

Sanicell™ se významně uplatňuje při procesu apoptózy (řízená smrt buňky) v rakovinné buňce. Rakovinná buňka je zvláštní tím, že nepřijímá signál apoptózy a Sanicell™ patří mezi látky, které jsou schopny nádorové buňce tento apoptický signál „vnutit". Tím se tato buňka sice nestane obyčejnou buňkou, zůstane nadále nežádoucí, ale už je možné ji donutit k zániku (apoptóze). K dalšímu ničení rakovinných buněk slouží tzv. NK (natural killers) buňky, což jsou bílé krvinky, schopné takovou nechtěnou, ale smrtelnou buňku zabít. Také aktivita těchto „přirozených zabíječů" se při podávání Sanicellu™ zvyšuje. 

Sanicell™ je také silným antioxidantem, čímž brání rozmnožení volných radikálů. Dále je také prokazatelně účinným prostředkem, potlačujícím proces rozvinutí zánětů. 

Mezi specifické účinky Sanicellu™ patří jeho schopnost vyvazovat z prostředí organismu nadbytečné minerály. Tímto způsobem pomáhá zabránit tvorbě močových kamenů a může výrazně ovlivnit i metabolismus železa a mědi (tyto dva prvky nejsou vždy jen pozitivní a žádané, neboť podporují vznik volných radikálů). Aby touto svou schopností nezpůsoboval ztráty nezbytných iontů vápníku a hořčíku, jsou tyto ionty jeho součástí. 

Účinky přípravku Sanicell™: 

  • pomáhá zpomalovat rychlost nadměrného a neřízeného buněčného dělení 
  • podporuje správnou fyziologii buněk 
  • podporuje činnost tzv. přirozených zabíječů (NK buněk) 
  • pomáhá potlačovat zánět 
  • je silným antioxidantem 
  • zesiluje apoptózu (přirozený naprogramovaný zánik) rakovinotvorných bu­něk 
  • podporuje inhibici metastáz 
  • podporuje činnost jater a nervových buněk 

 

Velikost balení: 60 kapslí 

 

Výrobce: Patron ca, s.r.o., Thámova 402/4, 110 00 Praha 1, Česká republika, divize LightHouse International Inc., 1st. Canadian Place, M5X 1B5 Ontario, Kanada 

Veterinární přípravek je schválen ÚSKVBL pod číslem 030–12/C. 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.