Led světlo pro psy ORBILOC

Vstáváte za tmy, vracíte se za tmy, no znáte to. A kde je můj pes? To už nebudete muset řešit.

Na našem e-shopu nově přinášíme LED Světlo pro psy Orbiloc.

Orbiloc světlo pro psy připnete na obojek nebo postroj a svého pejska uvidíte na vzdálenost až 5km.

 

LED světlo na obojek Orbiloc je nejvýkonnější a nejodolnější světlo pro psy na světě. S touhle vychytávkou si troufnete i na večerní procházky přírodou. Orbiloc vytváří bodové světlo, které neosvětluje okolí, takže vašeho psa neruší. Budete tak mít svého chlupáče i naháče stále pod kontrolou, což ale neznamená, že byste jej neměli mít na vodítku, pokud je to útěkář a nepřijde na přivolání. Mizící světélko se špatně chytá.

Proč je tak dokonalé?

  • Je voděodolné do hloubky 100 metrů.
  • Vydrží náraz o síle do 100 kg.
  • Snese teploty v rozpětí -40°C až 50°C.
  • Světlo připnete na obojek, nebo postroj. U dlouhosrstých pejsků můžete zvážit připnutí na karabinu.
  • V režimu blikání světlo funguje 250 hodin, v režimu svícení 100 hodin.
  • Orbiloc světla jsou udržitelná a úmyslem výrobce je používání po několik let, proto je možné si téměř celé světlo po částech vyměnit.

 

Příběh Orbiloc se započal v Dánsku v roce 2009, kdy se Anette Kristensen a Jan Jægergaard rozhodli vyvinout vybavení pro všechny milovníky výzev a outdoor životního stylu, stejně jako jsou oni sami. Výsledkem jsou bezpečnostní světla pro psy i jejich páníčky vyhotovená v nejvyšší kvalitě. Světla Orbiloc patří mezi nejspolehlivější ve své třídě a narozdíl od některých konkurenčních výrobků se vyrábějí v EU. Nejen proto jsme se rozhodli je zařadit na náš e-shop, kde vám přinášíme pouze kvalitní produkty, které máme sami rádi a máme je vyzkoušené na našich psích miláčcích.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.