Tamer-caching [Tejmr kešing]

Prázdniny jsou v plném proudu, ať už je oficiálně máte, nebo nemáte. Co ale mají dva nejteplejší měsíce v roce společného pro všechny? Výlety! A Tamer výbava je na výlet jako stvořená. Proto jsme se rozhodli připravit Tamer-caching [Tejmr kešing] a trochu vám udělat ty výlety příjemnější.

Jak?

Vytipujeme pro vás zajímavá místa na výlet a umístíme v jednom bodě Tamer-cachecu s produkty a nějakou mlskou pro vás a vašeho čtyřnožce. V neděli vás budeme informovat na našem Instagramu, co v Tamer-cachece najdete a v pátek večer dostanete indície, kde hledat. Můžete si tak rovnou naplánovat výlet na víkend. Bude to každý týden / každý měsíc? Sledujte náš Instagram @tamer_cz a vše se dozvíte. 

První, kdo najde Tamer-chachecu vyhrává a bere vše! Prosíme šťastného výherce, aby se nám s nálezem určitě pochlubil.

Kdybyste na místě náhodou první nebyli, a již tam nic nebylo, nesmutněte. Každý další, kdo se na vyznačeném místě vyfotí (bude upřesněno v Instagram postu) od nás dostane speciální 20% slevu na náš e-shop.

Těšíte se? A kde byste chtěli Tamer-chachcu najít? 

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení