Pawzler hlavolam - Terra

Kód: 2080010
Novinka
Značka: Pawzler
169 Kč 140 Kč bez DPH
Skladem

Příslušenství k hlavolamům Pawzler.

Pawzler Terra obsadí čtyři místa na Pawzler Hrací desce. Design ve tvaru puzzle je ideální využít jako lízací podložku. Je skvělým doplňkem pro navýšení počtu možných kombinací na Pawzler Hrací desce. 

Podívejte se i na další komponenty v naší nabídce a poskládejte si hlavolam podle sebe. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Pawzler Set hlavolam pro štěňata

S tímto hlavolamem si domácí mazlíčci prošmejdí cestu k mentální stimulaci. Schovejte pamlsky do přihrádek a sledujte, jak váš psí detektiv pomocí tlapek a čenichu posouvá dílky puzzle, aby našel pamlsky ukryté uvnitř. Tento hlavolam, který byl vyvinut certifikovaným profesionálním trenérem psů a který zahání nudu, zvyšuje mentální stimulaci vašeho psa a může pomoci snížit pocity stresu a úzkosti. Zároveň slouží také jako slow feeder/zpomalovací miska a motivuje rychlé jedlíky, aby nespěchali a vyhnuli se žaludečním potížím. 

 

Upozornění: Toto není hračka určená ke žvýkání. Je nutný dohled dospělé osoby.

 

Hlavolamy Pawzler jsou mezi sebou kompatibilní a můžete je tedy kombinovat a skládat, jak Vás jen napadne. 

Podívejte se i na nabídku jednotlivých dílů, které máme v nabídce. 

 

NÁVOD

Seznámení s hlavolamem:

 • Na základnu poskládejte jednotlivé kostičky a naplňte je pamlsky
 • Položte hlavolam na zem stejně jako běžnou misku pro psy a řekněte psovi: "Tvoje!"/ Hledej!"
 • Počkejte, až pes tento krok zcela dokončí.
 • Tímto krokem zajistíte, aby se váš pes cítil při jídle z hlavolamu pohodlně. Pravděpodobně tento krok zopakujete jednou nebo dvakrát. U některých psů můžete tento krok zcela vynechat!
 • Čím méně pamlsků schováte, tím obtížnější bude jejich hledání. Pokud schováváte jen jeden nebo dva pamlsky, dejte je pokaždé pod jiné dílky kostiček.
 • Sledujte, jak váš pes hlavolam řeší – každý má svůj vlastní styl. Používá čenich, tlapky nebo kombinaci obojího? Čichá a opatrně prozkoumává, nebo se hned vrhne na věc?

Extra úkol:

 • Neschovávejte pamlsky jen do přihrádek – schovejte samotný hlavolam! Chcete-li tuto hru zavést, vybídněte psa, aby si sedl a zůstal na místě. Nechte ho, aby se díval, jak hlavolam odnášíte z dohledu hned za roh, nebo hlavolam částečně zakryjte ručníkem či krabicí.
 • Řekněte: "Hledej!" a odměňte psa za trpělivé čekání.
 • Pokud váš pes nedokáže zůstat, můžete použít vrátka pro domácí zvířata nebo někoho požádat, aby psa podržel na vodítku, zatímco vy schováte hlavolam.
 • Po několika snadných opakováních můžete začít hlavolam skutečně schovávat, zatímco bude Váš pes v jiné místnosti. Řekněte "Hledej!" a pak ho nechte vyčenichat hlavolam s pamlsky.

Žádná pomoc není potřeba:

 • Psi se se na nás v mnoha věcech spoléhají. Z tohoto důvodu může váš pes přirozeně hledat pomoc, když je něco obtížné. Pokud mu pomoc poskytnete, velmi rychle se naučí ji očekávat, což v tomto případě může znamenat, že se v řešení hlavolamu nebude zlepšovat. Místo toho, abyste pomáhali psovi hlavolam řešit, upravte obtížnost s jednodušší úrovní.

Bonusová aktivita:

 • Slow Feeder/zpomalovací miska - pro zpestření krmení naplňte přihrádky běžným krmivem pro psy.

 

Rozměry:

12 x 12 x 4,5 cm  (D x Š x V)

Hlavolam je vhodný do myčky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.