Pawzler hlavolam - Peach

Kód: 2080007
Novinka
Značka: Pawzler
115 Kč 95 Kč bez DPH
Skladem

Příslušenství k hlavolamům Pawzler.

Pawzler Peach obsadí jedno místo na Pawzler Hrací desce. Je skvělým doplňkem pro navýšení počtu možných kombinací na Pawzler Hrací desce. .

Podívejte se i na další komponenty v naší nabídce a poskládejte si hlavolam podle sebe. 

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

 

Pawzler Set hlavolam pro štěňata

S tímto hlavolamem si domácí mazlíčci prošmejdí cestu k mentální stimulaci. Schovejte pamlsky do přihrádek a sledujte, jak váš psí detektiv pomocí tlapek a čenichu posouvá dílky puzzle, aby našel pamlsky ukryté uvnitř. Tento hlavolam, který byl vyvinut certifikovaným profesionálním trenérem psů a který zahání nudu, zvyšuje mentální stimulaci vašeho psa a může pomoci snížit pocity stresu a úzkosti. Zároveň slouží také jako slow feeder/zpomalovací miska a motivuje rychlé jedlíky, aby nespěchali a vyhnuli se žaludečním potížím. 

 

Upozornění: Toto není hračka určená ke žvýkání. Je nutný dohled dospělé osoby.

 

Hlavolamy Pawzler jsou mezi sebou kompatibilní a můžete je tedy kombinovat a skládat, jak Vás jen napadne. 

Podívejte se i na nabídku jednotlivých dílů, které máme v nabídce. 

 

NÁVOD

Seznámení s hlavolamem:

 • Na základnu poskládejte jednotlivé kostičky a naplňte je pamlsky
 • Položte hlavolam na zem stejně jako běžnou misku pro psy a řekněte psovi: "Tvoje!"/ Hledej!"
 • Počkejte, až pes tento krok zcela dokončí.
 • Tímto krokem zajistíte, aby se váš pes cítil při jídle z hlavolamu pohodlně. Pravděpodobně tento krok zopakujete jednou nebo dvakrát. U některých psů můžete tento krok zcela vynechat!
 • Čím méně pamlsků schováte, tím obtížnější bude jejich hledání. Pokud schováváte jen jeden nebo dva pamlsky, dejte je pokaždé pod jiné dílky kostiček.
 • Sledujte, jak váš pes hlavolam řeší – každý má svůj vlastní styl. Používá čenich, tlapky nebo kombinaci obojího? Čichá a opatrně prozkoumává, nebo se hned vrhne na věc?

Extra úkol:

 • Neschovávejte pamlsky jen do přihrádek – schovejte samotný hlavolam! Chcete-li tuto hru zavést, vybídněte psa, aby si sedl a zůstal na místě. Nechte ho, aby se díval, jak hlavolam odnášíte z dohledu hned za roh, nebo hlavolam částečně zakryjte ručníkem či krabicí.
 • Řekněte: "Hledej!" a odměňte psa za trpělivé čekání.
 • Pokud váš pes nedokáže zůstat, můžete použít vrátka pro domácí zvířata nebo někoho požádat, aby psa podržel na vodítku, zatímco vy schováte hlavolam.
 • Po několika snadných opakováních můžete začít hlavolam skutečně schovávat, zatímco bude Váš pes v jiné místnosti. Řekněte "Hledej!" a pak ho nechte vyčenichat hlavolam s pamlsky.

Žádná pomoc není potřeba:

 • Psi se se na nás v mnoha věcech spoléhají. Z tohoto důvodu může váš pes přirozeně hledat pomoc, když je něco obtížné. Pokud mu pomoc poskytnete, velmi rychle se naučí ji očekávat, což v tomto případě může znamenat, že se v řešení hlavolamu nebude zlepšovat. Místo toho, abyste pomáhali psovi hlavolam řešit, upravte obtížnost s jednodušší úrovní.

Bonusová aktivita:

 • Slow Feeder/zpomalovací miska - pro zpestření krmení naplňte přihrádky běžným krmivem pro psy.

 

Rozměry:

12 x 12 x 4,5 cm  (D x Š x V)

Hlavolam je vhodný do myčky.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.